Los Olivares. San Lorenzo
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Γρήγορο check-in/ -out |
| Πισίνα Εποχική εξωτερική πισίνα | Αθλητικές δραστηριότητες Πεζοπορία Βελάκια | Σπα & Ευεξία Αίθουσα περιποίησης Περιποιήσεις ομορφιάς Μασάζ σε όλο το σώμα Μασάζ κεφαλής Μασάζ πλάτης Αποτρίχωση Περιποίηση προσώπου Μανικιούρ Πεντικιούρ |
| Υπηρεσία μεταφοράς Υπηρεσία μεταφοράς (με χρέωση) | Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες Παιδική χαρά Παιχνίδια | Κλιματισμός |
Η βίλα Los Olivares. San Lorenzo Σάλτα απέχει σχεδόν 25 λεπτά με τα πόδια από την Quebrada de San Lorenzo, και προσφέρει χώρο θεραπειών για να εξασφαλίσει μια χαλαρωτική εμπειρία.
Η εξοχικό σπίτι απέχει μόνο 1 χλμ. από θρησκευτικούς χώρους, όπως Parroquia San Lorenzo Martir.
Τα παράθυρα της βίλας Los Olivares. San Lorenzo βλέπουν στον κήπο. Το κατάλυμα διαθέτει μπάνιο με μπιντέ και ντους. Τα μπάνια επίσης προσφέρουν στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες για την άνεση των επισκεπτών.
Στο κατάλυμα παρέχονται παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, μαγειρικά σκεύη για αυτοεξυπηρέτηση. Κατά τη διάρκεια της διαμονής οι επισκέπτες μπορούν επίσης να γευματίσουν στην τραπεζαρία. Francesca απέχει μόνο 650 μέτρα από αυτή τη βίλα και προσφέρει μεγάλη ποικιλία πιάτων αργεντίνικης κουζίνας. Στις επιλογές μεταφοράς στην περιοχή περιλαμβάνεται ο σιδηροδρομικός σταθμός El Tren a las Nubes, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών οδικώς. Στους επισκέπτες προσφέρονται θεραπείες, όπως κομμωτήριο, πεντικιούρ και μανικιούρ. Η βίλα Los Olivares. San Lorenzo προσφέρει καραόκε για ψυχαγωγία, καθώς και βελάκια για τους λάτρεις των σπορ.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Plaza 9 de Julio Cachi Provincia de Salta2953 χλμ.
- Church Finca Las Costas4081 χλμ.
- Reserva Finca Las Costas4996 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Σάλτα Αεροδρόμιο21 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- El Tren a las Nubes9 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Χρηματοκιβώτιο
- 24ωρη υποδοχή
- VIP check-in/ -out
- Γρήγορο check-in/ -out
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
- Αποθήκευση αποσκευών
- Ανταλλακτήριο συναλλάγματος
- Υπηρεσίες κομμωτή/τριας
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Στεγνωτήρα
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
- Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ
- Συσκευασμένα μεσημεριανά γεύματα
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εποχική εξωτερική πισίνα
- Ομπρέλες θαλάσσης
- Ξαπλώστρα
- Καραόκε
- Ζωντανή ψυχαγωγία
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Πεντικιούρ
- Μανικιούρ
- Αποτρίχωση
- Περιποίηση προσώπου
- Αίθουσα περιποίησης
- Περιποιήσεις ομορφιάς
- Μασάζ πλάτης
- Μασάζ κεφαλής
- Μασάζ σε όλο το σώμα
- Μασάζ πελμάτων
- Πεζοπορία
- Βελάκια
- Υπηρεσίες μακιγιάζ
Υπηρεσίες
- Υπηρεσία μεταφοράς (με χρέωση)
- Υπηρεσίες για κατοικίδια ζώα
- Υπηρεσία δωματίου
- Υπηρεσίες καθαριότητας
- Πλύσιμο ρούχων
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
- Υπηρεσία αγοράς τροφίμων
- Υπηρεσίες καταστημάτων
- Ποτό καλωσορίσματος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Θέρμανση
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Έπιπλα κήπου
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
- CD player
- Βρεφικές κούνιες
- Επιτραπέζια παιχνίδια
- Παιδική χαρά
- Παιχνίδια
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η βίλα Los Olivares. San Lorenzo;
Οι πελάτες της η βίλα Los Olivares. San Lorenzo μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Σάλτα από η βίλα Los Olivares. San Lorenzo;
Η βίλα Los Olivares. San Lorenzo απέχει 25 χλμ. από το Σάλτα. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η βίλα Los Olivares. San Lorenzo;
Το κόστος διαμονής σε η βίλα Los Olivares. San Lorenzo αποτελεί 57$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Η βίλα διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η βίλα θα απολαύσουν πισίνα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε εξοχικό σπίτι;
Οι πελάτες της εξοχικό σπίτι είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.